Úvod > Aktuality > Hledání Velikonočního zajíčka

Hledání Velikonočního zajíčka

Datum konání:
5.4.2021

V těchto dobách přicházíme o spoustu zážitků a je to škoda, protože i přes veškerá omezení je možné udělat si svět o něco příjemnější. A jelikož letošní Velikonoce nebudou dle našich představ, s dovolením jsem si vypůjčila nápad od našich sousedů, kteří to tradičně praktikují každé Velikonoce – HLEDÁNÍ SLADKOSTÍ.

Již tento rok se můžete na Velikonoční pondělí 5.4.2021 od 13:00 hod. těšit na Velikonoční nadílku poschovávanou po katastru obce Hubenov.

Každý, kdo by měl o hledání sladkostí zájem, dostane mapu, kde bude zaznačena oblast schovaných sladkostí. V dané oblasti bude jeden i více úkrytů, které budou vždy označeny barevnou stuhou. Aby bylo poznat, že úkryt je již vybraný, sundáte barevnou stuhu a na její místo dáte stuhu bílou, která bude vždy součástí úkrytu.

Úkrytů bude dost a dostane se určitě na každého, ale kdo dřív přijde, ten víc žere ;-)

Mimo malých úkrytů budou po Hubenově ještě „zakopány“ 3 poklady s větším obnosem sladkostí. Místa úkrytu pokladu nebudou zaznačeny v mapě, ale poznáte je dle červené vlajky, v jejichž okolí bude poklad. Vyhledat je nebude těžké. Ke každému pokladu dostanete hádanku, jejíž odpovědí bude místo schovaného pokladu. Po naleznutí pokladu vyvěsíte místo vlajky červené vlajku bílou, která bude opět součástí úkrytu.

Zájemci o mapy se, prosím, hlaste u mě na tel. 724 303 327, na facebooku nebo na mailu ou@obec-hubenov.cz

Mapy dostanete až v den konání do Vašich schránek, společně s pravidly hry a třemi hádankami. :-)

Plakát.PNG