Novější 1 3 5 8 12

Zákaz pálení

z důvodu dlouhotrvajícího období sucha v kraji Vysočina je od dnešního dne do odvolání vyhlášen ZÁKAZ PÁLENÍ.

Prosím, berte to na vědomí a nepalte větve v lesích.

90314290_2312255372412323_111284453770264576_n.jpg

Autobusová doprava

Zdravím,

Z důvodu preventivních opatření kvůli zpomalení šíření koronaviru je veškerá autobusová doprava na území ČR poskytována ZDARMA. Tento režim je platný od 17. 3. do 24. 3. 2020. Cestující musí do autobusů nastoupit pouze středními nebo zadními dveřmi, tj. nebude probíhat odbavení u řidiče. V autobusech pak nebudou obsazovány první tři řady sedadel za řidičem.

V rámci autobusových spojů navíc na území Kraje Vysočina, Středočeského kraje a území hlavního města Prahy mohou cestující cestovat pouze se zakrytými ústy a nosem, a to po celou dobu přepravy. Pokud nemají k dispozici zdravotnické roušky, musí využít například improvizovanou roušku, šátek, šálu nebo kapesník. Je totiž důležité chránit nejen sebe, ale i své okolí po celou dobu přepravy!!!!!!!!!!

Děkuji za Vaši zodpovědnost!

Sběrný dvůr Dušejov - UZAVŘEN

Milí obyvatelé,

v souladu s nařízením vlády se vedení FCC ČR rozhodlo uzavřít všechny sběrné dvory až do odvolání.

Prosím, berte tedy na vědomí, že sběrný dvůr v Dušejově je UZAVŘEN. Není povoleno nechávat odpad před vraty dvora!

Novější 1 3 5 8 12

Veterinární ordinace Dušejov