Úvod > Aktuality > Dopravní obslužnost v době uzavírky obce Cejle

Dopravní obslužnost v době uzavírky obce Cejle

Datum konání:
Datum ukončení:

je až neuvěřitelné, co se může v dnešní době dít.

Na základě Vašich dotazů, jak to bude s dopravní obslužností v době další uzavírky v obci Cejle, jsem volala na odbor dopravy a silničního hospodářství, kde mi bylo řečeno, že k uzavírce opravdu dojde.

Odbor dopravy a silničního hospodářství chtěl, aby naše obec byla zařazena do řízení této věci. Nicméně někdo se domníval, že tato záležitost se nás vůbec netýká a do řízení nás nezařadili.

Nemohla jsem Vás tedy dříve informovat o změnách, které přijdou.

A nyní k jádru věci:
Ve dnech 11.-31.10.2021 bude v obci Cejle probíhat rekonstrukce povrchu silnice a průjezd touto obcí bude omezen a v některé dny znemožněn.

Od 11.-21.10.2021 a od 29.-31.10.2021 bude obec Cejle PRŮJEZDNÁ. Platit tedy bude stejný styl obslužnosti jako nyní.

Avšak od 22.-28.10.2021 bude průjezd obcí Cejle kompletně UZAVŘEN. V tento termín bude naše obec obsluhována stejným způsobem, jak tomu bylo v minulosti. Tedy jediná funkční zastávka pro obec Hubenov bude "Hubenov,,Starý Hubenov" směr Pelhřimov a autobus bude mít objízdnou trasu přes obce Ježená a Rantířov. Autobus se k nám bude otáčet opět jen v některé časy, které prozatím nemám k dispozici. Dodán hned, jak budu moci. Nicméně by se mělo jednat o podobné, jako tomu bylo minule.

Dobré je, že tato kompletní uzavírka se koná v týdnu, kdy jsou podzimní prázdniny a státní svátek. Alespoň nějaké pozitivum :-)

Od 1.11.2021 by měl být opět průjezdný i Dvorecký most a všem těmto komplikacím bude KONEC.

Děkuji za Vaši trpělivost a pochopení!

Hezký zbytek dne NM