Novější 1 3 9 17 25

Nový informační systém MUNIPOLIS / Mobilní rozhlas

obec Hubenov se stala součástí nového informačního systému MUNIPOLIS / Mobilního rozhlasu, díky které Vás nyní budeme efektivně informovat přímo do Vašeho telefonu.

Přihlaste se k odběru a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle vašich zájmů Vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je ZDARMA!

Zde je odkaz na registraci:

Co vám registrace přinese?

• Upozornění na krizové situace
  • Informace o dopravních uzavírkách, odstávkách vody, elektřiny apod.
  • Pozvánky na kulturní a sportovní akce
  • Novinky z obce
  • Rozhodování pomocí anket
  • Nahlašování podnětů z Vaší strany

FB app - CZ.png

!! UPOZORNĚNÍ !! - současní příjemci e-mailů z aktualit webových stránek již nebudou dostávat informace touto cestou. Veškeré informace budou od této chvíle rozesílány pomocí nového informačního systému MUNIPOLIS. Z toho důvodu prosím o Vaši registraci a doplnění Vašich kontaktních údajů v rámci registrace ZDE.

Letáček o novém informačním systému můžete brzy očekávat i ve Vašich schránkách. Přikládám jej ale SEM.

Vyplněnou papírovou registraci bude možné odevzdat v rámci platby za odpady a psy, o jehož termínu Vás budu informovat později.

Pokud budete mít s registrací jakýkoliv problém, neváhejte se na nás obrátit ;-)

Věříme, že tato změna bude pro všechny přínosem.

Krásný zbytek dne

Publikováno 23. 1. 2024 9:56

Změna otevírací doby pošty Dušejo 22.-26.01.2024

Změna otevírací doby_04.png

Publikováno 22. 1. 2024 8:05

Veřejná osvětlení pod strání

někteří z Vás si již možná všimli, že veřejná osvětlení pod strání nejsou úplně ve formě.

Pod strání se nachází 3 tlačítka (Včelín, Hlaváčkovi, dětské hřiště), která slouží k rozsvícení světel. Bohužel, v současné době fungují pouze dvě (Včelín, Hlaváčkovi). Poslední tlačítko do nedávna vyhazovalo pojistky, což se nám podařilo vyřešit, ale kompletní závadu jsme odstranit nedokázali. Aktuálně je závada předána k řešení technikům.

Vás prosím o trpělivost a půjdete-li pod strání směrem na horní Hubenov, využijte k rozsvícení světel tlačítko až u Hlaváčků.

Děkuji všem za pochopení :-)

Publikováno 18. 1. 2024 7:57

Výsledek Tříkrálové sbírky

díky Vám, občanům Hubenova, se letos podařilo vybrat na Tříkrálové sbírce celkem 7 447 Kč, což je více než v minulém roce.

Za charitativní společnost Pelhřimov, ale i za sebe, Vám moc děkuji za Vaši štědrost! :-)

Krásný zbytek večera

Publikováno 16. 1. 2024 19:13

Změna otevírací doby pošty Dušejov 11.1.2024

Změna otevírací doby_02.png

Publikováno 8. 1. 2024 13:28

Tři králové 2024

již tuto sobotu 6.1.2024 bude na Hubenově v dopoledních hodinách probíhat Tříkrálová sbírka. ;-)

Každý občan bude mít tak možnost, jako každý rok, pomoci přispět na dobrou věc :-)

Hezký nový rok a zbytek dne

Publikováno 2. 1. 2024 8:19

Změna otevírací doby pošty Dušejov 1.1.-5.1.2024

Publikováno 30. 12. 2023 12:01

!!! Odpalování ohňostrojů !!!

Vážení občané a především milovníci ohňostrojů,

vzhledem k nedávné tragické události, která se odehrála v Praze na UK Vás prosím, abyste letošní Nový rok přivítali pouze přípitkem a oprostili se odpalování ohňostrojů.

Věřím, že se k této prosbě postavíte zodpovědně a s tím největším pochopením. Silvestr si jistě užijete i bez ohňostrojů. ;-)

Děkuji Vám předem moc a ne jen já :-)

Krásný nový rok ještě jednou Vám všem

PS: ZDE přikládám též žádost od ministra vnitra Víta Rakušana.

Publikováno 30. 12. 2023 11:59

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024 :-)

Moji milí, tak jsme se konečně dočkali, Vánoce jsou tady. :-)

Chtěla bych Vám za celou obec Hubenov popřát hlavně klidné prožití vánočních svátků, bohatého Ježíška a plná spokojená bříška. Do nového roku 2024, který nás zanedlouho čeká, přeji, ať se Vám splní vše, co si přejete a dokážete vše, co si plánujete. A co se Vám v roce 2023 třeba nepovedlo, hoďte za hlavu, nový rok je tady a můžete začít na novo. Buďte na sebe opatrní a starejte se o své zdraví, které Vám do nového roku přeji nejvíce.

Rok 2024 bude pro nás, zastupitelstvo, náročnější, ale věříme, že to bude stát za to! :-)

Určitě se opět setkáme na společných akcí a už teď se na Vás moc těšíme! :-)

‼️ Závěrem bych si dovolila říct upozornění vzhledem k tomu, co se odehrává venku. Je velký vichr a pod tíhou mokrého sněhu už nám popadalo několik stromů. Na vánočních procházkách buďte tedy obezřetní, a pokud je to možné, vyhněte se místem se stromy. ‼️

Mějte se krásně a buďte na sebe hodní ❤