Novější 1 3 5 8 12

Zájezd Dětenice se RUŠÍ

ač velmi nerada, musím Vás informovat, že letošní zájezd do Dětenic se z důvodu nouzového stavu ČR !!! RUŠÍ !!!

Budeme doufat, že příští rok neproběhne druhá vlna tohoto těžkého období a společně si užijeme zájezd v roce 2021.

Děkuji za pochopení

Sběrný dvůr Dušejov - OTEVŘENO

FCC Dačice oznamuje, že od středy 15.4.2020 bude otevřen sběrný dvůr v Dušejově. Bude dodrženo nařízení vlády - vstup do prostor pouze s ochrannými prostředky, občané budou odbavováni jednotlivě.

Zákaz pálení

z důvodu dlouhotrvajícího období sucha v kraji Vysočina je od dnešního dne do odvolání vyhlášen ZÁKAZ PÁLENÍ.

Prosím, berte to na vědomí a nepalte větve v lesích.

90314290_2312255372412323_111284453770264576_n.jpg

Novější 1 3 5 8 12