Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hledání Velikonočního zajíčka II.

Hledání Velikonočního zajíčka II.Datum konání:
17.4.2022
Milí občané,
 
Velikonoce se nám už blíží, a protože se Vám minulý rok hledání líbilo, i letos proběhne Hledání Velikonočního zajíčka II.
 
Jelikož to letos bude probíhat trochu jinak, píši o této akci malinko s předstihem.
 
Letošní hledání bude na skupiny. Každá skupina obdrží mapu, kde bude označeno 15 skrýší jenom pro ně. Skupin bude celkem 6, rozdělených dle barev (červená, žlutá, modrá, fialová, zelená a oranžová) a je jen na Vás, s kým se do skupiny domluvíte :-)
 
V každé skrýši pak bude počet sladkostí, kolik bude ve skupině dětí. Je možné, že skrýše se budou překrývat s jinou skupinou. Svůj poklad poznáte tedy podle barvy :-)
 
Vás tímto nyní žádám, abyste se dle domluvy do 10.4.2022 rozdělili do 6 skupiny a sdělili mi, komu mám před začátkem hledání předat mapu. Hledání platí pro děti do 15-ti let. ;-) (na Facebookové skupině obce je pro toto rozdělení určená anketa, pokud Facebook nemáte, sdělte mi svoje složení skupiny mailem)
 
Pokud mi budete chtít sdělit nějaké dodatečné informace, nebo nebudete rozumět pravidlům, neváhejte se na mě obrátit ;-)
 
Jelikož nám letos nic nebrání ve Velikonoční pomlázce, akce Hledání Velikonočního zajíčka II. bude nyní probíhat v neděli 17.4.2022 od 13:00 hod.
Celá akce bude pak zakončena na Hřišti od 17:00 hod., kde se můžete těšit na opékání buřtů a nějaké to popíjení s kamarády :-)
 
No a letošní poklad? Indicie na jeho objevení budou též na Hřišti a společnými silami jej můžete nalézt ;-)
 
Shrnutí pravidel naleznete ZDE :-)
 
PS: Akce se mohou účastnit i ostatní blízcí kamarádi Hubenova, kteří tu nemají trvalý pobyt ;-)
 
Plakát II.PNG
 
Hezký zbytek dne NM