Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > UKONČENÍ LÉTA

UKONČENÍ LÉTAMilí občané,

obec Hubenov Vás srdečně zve na letošní ukončení léta, které bude probíhat jinou formou než v předešlých letech :-) Konat se bude v sobotu 2.9.2023.
 
Letos bychom s Vámi chtěli léto ukončit v jihlavské ZOO a následně posedět v Pivovarské restauraci. 20 z Vás se může těšit i na prohlídku pivovaru (bohužel se jedná o maximální možný počet).
 
- Sraz by byl na parkovišti u ZOO v 8:30 hod. Vstupné bude platit obec Hubenov. Protože do ZOO platí různé vstupné pro děti, studenty, dospělé a seniory, počítejte, že před ZOO bude probíhat sčítání těchto věkových kategorií. Studenti (15-26 let) si nesmí zapomenout studentskou kartičku. Stejně tak se prokážou OP i senioři (+60 let).
 
- Rezervace v Pivovarské restauraci by byla od 14:00 hod. Pro možnou rezervaci budu potřebovat nahlásit počet lidí, kteří by s námi v restauraci chtěli po ZOO posedět. Prosím tedy o nahlášení jako odpověď na tento mail nebo na tel. 724 303 327. Zároveň, pokud budete chtít být v restauraci na jídlo, bylo by dobré, vybrat si jídlo předem. Protože jinak bychom na jídlo čekali zbytečně moc dlouho :-) Z toho důvodu přikládám i oskenovaný jídelní lístek a prosím Vás o výběr jídla. Kdo si jídlo nevybere, musí pak počítat s delší čekačkou.
 
- Prohlídka pivovaru by byla cca v 15:00 hod. a opět bude hrazena ze strany obce. Na prohlídku se též můžete přihlásit jako odpověď na tento mail nebo na tel. 724 303 327. Samozřejmě, jak jsem psala výše, může jít pouze 20 osob, takže kdo dřív přijde, ... ;-)
 
Budeme se moc těšit :-)