Úvod > Aktuality

Uzavírka Dvoreckého mostu

Datum konání: 4. 5. 2020 - 31. 10. 2020

Vážení občané,

dovoluji si Vás informovat, že z důvodu rekonstrukce Dvoreckého mostu ev. č. 602-044 bude od 4.5. - 31.10.2020 komunikace II/602 směr Jihlava UZAVŘENA.

Pro Vás to tedy znamená objízdná trasa do Jihlavy přes obec Ježená, či přes obec Dvorce.

Pěkný zbytek dne

Publikováno 22. 4. 2020 13:12

Deratizace

zítra 23.4.2020 kolem 10:00 hod. bude na Hubenově probíhat plošná deratizace.

Hezký den

Publikováno 22. 4. 2020 13:03

Zájezd Dětenice se RUŠÍ

ač velmi nerada, musím Vás informovat, že letošní zájezd do Dětenic se z důvodu nouzového stavu ČR !!! RUŠÍ !!!

Budeme doufat, že příští rok neproběhne druhá vlna tohoto těžkého období a společně si užijeme zájezd v roce 2021.

Děkuji za pochopení

Publikováno 9. 4. 2020 11:20

Sběrný dvůr Dušejov - OTEVŘENO

FCC Dačice oznamuje, že od středy 15.4.2020 bude otevřen sběrný dvůr v Dušejově. Bude dodrženo nařízení vlády - vstup do prostor pouze s ochrannými prostředky, občané budou odbavováni jednotlivě.

Publikováno 9. 4. 2020 10:53

Zákaz pálení

z důvodu dlouhotrvajícího období sucha v kraji Vysočina je od dnešního dne do odvolání vyhlášen ZÁKAZ PÁLENÍ.

Prosím, berte to na vědomí a nepalte větve v lesích.

Publikováno 6. 4. 2020 20:14

Publikováno 26. 3. 2020 11:21