Úvod > Aktuality

Publikováno 17. 3. 2020 11:52

Autobusová doprava

Zdravím,

Z důvodu preventivních opatření kvůli zpomalení šíření koronaviru je veškerá autobusová doprava na území ČR poskytována ZDARMA. Tento režim je platný od 17. 3. do 24. 3. 2020. Cestující musí do autobusů nastoupit pouze středními nebo zadními dveřmi, tj. nebude probíhat odbavení u řidiče. V autobusech pak nebudou obsazovány první tři řady sedadel za řidičem.

V rámci autobusových spojů navíc na území Kraje Vysočina, Středočeského kraje a území hlavního města Prahy mohou cestující cestovat pouze se zakrytými ústy a nosem, a to po celou dobu přepravy. Pokud nemají k dispozici zdravotnické roušky, musí využít například improvizovanou roušku, šátek, šálu nebo kapesník. Je totiž důležité chránit nejen sebe, ale i své okolí po celou dobu přepravy!!!!!!!!!!

Děkuji za Vaši zodpovědnost!

Publikováno 17. 3. 2020 9:52

Sběrný dvůr Dušejov - UZAVŘEN

Milí obyvatelé,

v souladu s nařízením vlády se vedení FCC ČR rozhodlo uzavřít všechny sběrné dvory až do odvolání.

Prosím, berte tedy na vědomí, že sběrný dvůr v Dušejově je UZAVŘEN. Není povoleno nechávat odpad před vraty dvora!

Publikováno 17. 3. 2020 8:51

Koronavirus

jistě si všichni uvědomujete, v jaké době se nyní nacházíme. Naší povinností je, Vás o momentální situaci informovat.

Již spoustu informací už jistě znáte z různě dostupných zdrojů. Pokud byste se chtěli dozvědět více, ať už o samotném viru, nových usneseních apod., veškeré informace najdete na níže dostupných stránkách:

Všechny Vás ale prosíme, neberte šíření viru a onemocnění, které způsobuje, na lehkou váhu. Nejde pouze o Vás, ale i o ostatní občany, pro které by střet s virem mohl být fatální!

V první řadě zachovejte klid a nepodléhejte panice!!! Ve většině případů se jedná o mírné příznaky, které nejsou života ohrožující. Dodržujte hygienické návyky a pokud to není nutné, nenavštěvujte místa s vysokou koncentrací lidí. Výjezd do zahraničí Vás, doufám, ani nenapadne.

V případě příznaků koronaviru kontaktujte svého praktického lékaře a dodržujte jejich pokyny. V takovémto případě, prosím, kontaktujte i obec.

Pokud budete dbát na prevenci a dodržovat doporučená pravidla, je to vysoká šance pro Vás i Vaše okolí.

Děkuji Vám všem za zodpovědnost! ;-)

Publikováno 13. 3. 2020 20:38

Poplatky za odpady a psy

Datum konání: 22. 2. 2020

dne 22.2.2020 se budou na OÚ od 10-12:00 hod. vybírat poplatky za odpady a psy.

Publikováno 8. 2. 2020 11:57

Masopustní průvod

Datum konání: 29. 2. 2020

Hezký večer,

dne 29.2.2020 se na Hubenově uskuteční masopustní průvod :-).

Letos bude trochu změna a vycházet se bude z dolního Hubenova. Sraz masek tedy v 8:55 hod. u obchodu.

Všichni jste vítáni! ;-)

Publikováno 4. 2. 2020 20:18

Cvičení v Dušejově

Hezký večer všem,

ráda bych Vás informovala o nové možnosti cvičení v Dušejovské sokolovně s instruktorkou.

Cvičení probíhá každé úterý a čtvrtek od 18:00 hod. Je to cca na hodinu a cena je 70 Kč za lekci.

Cvičí se s gymnastickými míči, vlastní váhou, dále v omezeném počtu se dají i bedínky a trampolíny a dále kruhové tréninky.

cvičení plakát

Publikováno 3. 2. 2020 20:20

Obecní zájezd Dětenice

Datum konání: 8. 5. 2020

letos jsme si pro Vás připravili velkolepý zájezd do městečka Dětenice. :-)

Zájezd se bude konat celý den 8. května 2020

Součástí výletu bude prohlídka barokního zámku s čarodějnicí, oběd ve Středověké krčmě a rytířské turnaje.

Obec bude proplácet dopravu autobusem a vstupné do zámku a na rytířské turnaje.

Přednost mají občané Hubenova.

V případě zájmu se hlaste na obecním mailu. ;)

Publikováno 29. 1. 2020 16:26

Tři Králové

Datum konání: 10. 1. 2020

10.ledna 2020 budou v rámci charity chodit na Hubenově Tři Králové.

Publikováno 7. 1. 2020 22:58